Papa's Scooperia To Go!

Papa's Scooperia To Go! 1.0.0

Przygotuj i podawaj lody w lodziarni

Papa's Scooperia To Go! pozwala uruchomić małą lodziarnię i obsługiwać różnych klientów, robiąc ulubione przysmaki. Zmierz się, aby odblokować wszystkie 120 składników, gdy Twoi klienci zmieniają i zmieniają swoje zachowanie.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Użyj gestów, aby stworzyć jedzenie
  • Dostosuj swój sklep i swoich pracowników

Wady

  • Odblokowanie wszystkich 120 składników zajmuje tygodnie
  • System naklejek wydaje się zbędny

Papa's Scooperia To Go! pozwala uruchomić małą lodziarnię i obsługiwać różnych klientów, robiąc ulubione przysmaki. Zmierz się, aby odblokować wszystkie 120 składników, gdy Twoi klienci zmieniają i zmieniają swoje zachowanie.

Robienie ręcznie rączek za pomocą przeciągnięć i gestów

Papa's Scooperia To Go! to prosta gra, w której podajesz różne lody i różne ciasteczka. Jest prosty, ale został ubrany w zaokrąglony i dobrze rozwinięty sposób, który w rzeczywistości daje grę głębszą niż na to zasługuje. Zamówienia klientów i ich upodobania ewoluują, gdy przychodzą i odchodzą, możesz serwować specjalne przepisy i możesz dostosować swoich pracowników. Różne postaci wchodzą do sklepu, a każdy ma swoje własne pragnienia i niuanse. Istnieje 116 różnych typów klientów, co sprawia, że ​​gra jest trochę podobna do papieru. Poza tym ma znacznie lepszą grafikę.

Klon węglowy o dziwnej głębokości

Papa's Scooperia To Go! to jedna z bardzo długich linii gier, w której gracz musi coś serwować klientom, ręcznie robiąc jedzenie, ale Papa's Scooperia To Go! ma wiele funkcji i ma postać progresji, która nie ogranicza się do tworzenia żywności szybciej lub bardziej wymagającego klienta. Różni klienci zmieniają swoje zachowanie w zależności od tego, jak dobrze im służysz, co oznacza, że ​​możesz dyskryminować niektórych klientów, dzięki czemu w przyszłości będą Ci łatwiej wydawać zamówienia. Jest o wiele mądrzejszy niż twoja przeciętna gra typu "serve-em-up". W tej grze jest coś więcej niż powtarzalne jedzenie.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Papa's Scooperia To Go!

Download

Papa's Scooperia To Go! 1.0.0

Opinie użytkowników o Papa's Scooperia To Go!

Sponsorowany×