PicMonkey

PicMonkey

Retuszuj zdjęcia online w stylu Instagram

Zalety

  • Bardzo prosty w użyciu
  • Nowoczesne podejście do interfejsu
  • Konkretne narzędzia do retuszu zdjęć twarzy
  • Filtry jak w Instagram

Wady

  • Nie możemy szybko wysłać zdjęcia do sieci społecznościowych
  • Nie dla przyzwyczajonych do interfejsów w stylu Photoshopa

Doskonały
9

PicMonkey darmowy edytor zdjęć i grafik w nowoczesnym stylu. Posiada wiele zaawansowanych funkcji, ale przedstawione są one w bardzo przystępny sposób. Jeśli gubisz się w gąszczu niezrozumiałych paneli, w programach typu Photoshop, a chcesz ulepszyć swoje zdjęcia szybko i prosto, to PicMonkey będzie dla Ciebie.

PicMonkey to edytor grafiki, który filozofią działania przypomina przebojową aplikacje mobilną Instagram. Nacisk położony jest na piękny, prosty i niezwykle funkcjonalny interfejs, w którym nie sposób się pogubić.

Interfejs PicMonkey składa się z dwóch części - menu po lewej i obszaru podglądu edytowanego zdjęcia po prawej stronie, który przypomina blat drewnianego biurka. Wszystkie dostępne funkcjonalności PicMonkey zostały uporządkowane w grupy. Najpierw możemy dokonać podstawowej edycji, czyli zdjęcie przyciąć, zmienić jego rozmiar, obrócić, wyostrzyć lub zmienić nasycenie barw. Następnie mamy dostęp do wielu gotowych filtrów, które tak jak w Instagram ulepszą nasze zdjęcie w kilka sekund, jak za dotknięciem magicznej różdżki. Kolejne grupy efektów dają nam możliwość dodania do zdjęcia ramki, tekstu oraz nałożenia różnych obiektów, takich jak komiksowe dymki, serduszka, czy gwiazdki.

Bardzo ciekawą opcją w PicMonkey jest grupa narzędzi do retuszu zdjęć. Nie zostały one jednak nazwane jakimiś abstrakcyjnymi nazwami. Wyodrębniono je ze względu na konkretne cele, jakim mają służyć, czyli na przykład wybielanie zębów, natryskiwanie opalenizny, czy redukcja błyszczenia się skóry.

PicMonkey to bardzo ciekawe i proste narzędzie do retuszu, upiększania i poprawiania zdjęć szczególnie dla mniej zaawansowanych użytkowników programów graficznych.

PicMonkey

Wypróbuj

PicMonkey

Opinie użytkowników o PicMonkey

Sponsorowany×