Pixlr Express

Pixlr Express

Ekspresowy edytor zdjęć online

Zalety

  • Szybkość działania
  • Czytelny i funkcjonalny interfejs
  • Ciekawe efekty do uzyskania w krótkim czasie

Wady

  • Przypadkowe zamknięcie przeglądarki spowoduje utratę danych

Niezbędny
10

Pixlr Express to edytor zdjęć online, który pozwoli Ci szybko poprawić dowolną fotografię oraz dodać do niej specjalne efekty. Wszystkie czynności możesz wykonać przez stronę www i nie potrzebujesz instalować żadnego dodatkowego oprogramowania. Pixlr Express to idealne rozwiązanie gdy potrzebujesz szybko przerobić zdjęcie i chcesz osiągnąć ciekawe rezultaty w krótkim czasie.

W Pixlr Express możesz edytować zdjęcia pochodzące z różnych źródeł. Aplikacja pozwala tradycyjnie wgrać fotografię bezpośrednio z dysku komputera. Ale umożliwia też edycję obrazków pochodzących z kamery internetowej, telefonu lub konkretnego adresu URL.

Pixlr Express pozwala przekształcić zdjęcie w różnorodny sposób. Przede wszystkim można zmieniać kolory, głębię ostrości, kontrast, rozmiar zdjęcia i inne podstawowe parametry. Oprócz tego łatwo dodać różnorodne efekty w postaci filtrów barwnych lub odblasków świetlnych, neonów czy winiet. Na koniec warto też dobrać do zdjęcia odpowiednią ramkę z licznych dostępnych w programie.

Pixlr Express oferuje wiele ciekawych opcji, których nie znajdziesz w innych podobnych edytorach. Jedną z nich jest na przykład opcja automatycznego wybielania zębów osobom na zdjęciu czy też możliwość wyboru "papieru" fotograficznego, który nada interesujący efekt każdemu zdjęciu.

Edytor zdjęć online Pixlr Express działa szybko i jest niezwykle wygodny w użyciu. Mimo wielu dostępnych funkcji, interfejs programu jest czytelny i nie sprawia żadnych problemów. Dlatego Pixlr Express świetnie nadaje się dla osób początkujących i nie mających dużego doświadczenia z zakresu obróbki graficznej.

Jeśli natomiast potrzebujesz bardziej zaawansowany edytor do zdjęć online, podobny w zakresie funkcji do Adobe Photoshop, wypróbuj aplikację online Pixlr Editor.

Pixlr Express

Wypróbuj

Pixlr Express

Opinie użytkowników o Pixlr Express

Sponsorowany×