Pixlr Editor

Pixlr Editor

Zaawansowany edytor zdjęć online

Zalety

  • Liczne narzędzia do obróbki zdjęć
  • Duża ilość filtrów i efektów
  • Możliwość tworzenia warstw oraz masek
  • Możliwość obróbki plików PSD

Wady

  • Wolne działanie przy dużej ilości otwartych plików
  • Powiększenie obrazu niezbyt płynne

Doskonały
9

Pixlr Editor to program do edycji zdjęć działający przez przeglądarkę WWW. Jego różnorodne funkcje pozwalają na zaawansowaną obróbkę fotografii bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jeśli potrzebujesz przerobić obrazek, grafikę lub zdjęcie, dzięki Pixlr Editor możesz zrobić to online korzystając z każdego komputera posiadającego połączenie z internetem.

Interfejs Pixlr Editora bardzo przypomina wygląd programu Adobe Photoshop. Z lewej strony wybierasz odpowiednie narzędzie potrzebne do obróbki zdjęcia, natomiast po prawej stronie umieszczone są panele pomocnicze pomagające w nawigacji.

Podobnie jak w programie firmy Adobe, w Pixlr Editorze możesz dowolnie kadrować, wycinać, zaznaczać i przekształcać zdjęcia, a także na nich rysować. Bardziej zaawansowanym użytkownikom przyda się także tworzenie warstw, masek oraz bogaty zestaw filtrów, między innymi popularny HDR oraz tilt-shift.

W Pixlr Editorze przerobisz zdjęcie pochodzące z Twojego komputera lub z dowolnej strony internetowej. Jeśli lubisz rysować, możesz też stworzyć zupełnie nowy obrazek na czystej kartce. Edytor umożliwia otwarcie kilku plików jednocześnie, ale zwróć uwagę, że będzie wtedy wolniej działał.

Jeśli więc potrzebujesz przerobić fotografię lub narysować obrazek, a nie masz pod ręką potrzebnego programu, Pixlr Editor to idealne rozwiązanie.

Pixlr Editor

Wypróbuj

Pixlr Editor

Opinie użytkowników o Pixlr Editor

Sponsorowany×