PUBG Mobile lite

PUBG Mobile lite dla Android

Popularna gra zoptymalizowana pod kątem mniejszych urządzeń

PUBG Mobile Lite to lżejsza, oszczędna i oszczędna wersja popularnej gry mobilnej PUBG. Ta lżejsza wersja, obecnie zbliżona do 340MB, została opracowana głównie dla urządzeń o ograniczonych możliwościach sprzętowych.Zobacz pełny opis

Zalety

  • Odtwarza gładko
  • Urządzenia z mniejszą pamięcią RAM nie powinny mieć teraz żadnych problemów

Wady

  • Zestaw funkcji przejął hit
  • Niedostępny na całym świecie

PUBG Mobile Lite to lżejsza, oszczędna i oszczędna wersja popularnej gry mobilnej PUBG. Ta lżejsza wersja, obecnie zbliżona do 340MB, została opracowana głównie dla urządzeń o ograniczonych możliwościach sprzętowych.

Prosto z Nietoperza

Po włączeniu gry, efekty wizualne podobne do oryginalnej gry będą dla Ciebie pierwsze. Ekran powitalny i login są prawie identyczne, w tym ekran kojarzeń. Jeśli grasz w PUBG Mobile od jakiegoś czasu, powinieneś znaleźć otoczenie w tej lżejszej wersji całkiem znajomej. Dynamika bitwy royale również uległa zmianie dzięki wprowadzeniu mniejszej mapy wysp. Nie wspominając o tym, że na mapie znajdują się podobne domy, bujna zieleń, pojazdy i latarnie morskie.

Ta sama rozgrywka

Gra PUBG Mobile Lite jest podobna do wersji macierzystej, w której walczysz o przetrwanie w zamkniętym środowisku. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza gdy w kosmosie jest wielu innych graczy. Jednak masz sporo broni, sprzętu i pojazdów, by walczyć z innymi graczami i zwyciężyć. Ten rozwodniony wariant pozwala maksymalnie 40 osobom w zamkniętym środowisku. Jednak esencja oryginalnej gry pozostała nienaruszona. A dzięki Unreal Engine 4 grafika gry jest godna pochwały za lite aplikacje.

Najczęściej pobierane Przygodowe na android

PUBG Mobile lite

Download

PUBG Mobile lite 1.0

Opinie użytkowników o PUBG Mobile lite

Sponsorowany×