R-Play - Remote Play for the PS4

R-Play - Remote Play for the PS4 1.0

Dostęp do PS4 z Urządzeń

R-Play to aplikacja Lifestyle opracowana przez Lei Jiang. Umożliwia dostęp do PlayStation 4 za pośrednictwem urządzeń Apple.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przenośne gry na PS4
  • Graj w gry na PS4, nawet jeśli używasz telewizora
  • Płynna wydajność przy zmniejszonym opóźnieniu
  • Nieprzerwane wrażenia z rozgrywki

Wady

  • PS4 wymaga połączenia na koncie PSN
  • Nie wszystkie gry są kompatybilne
  • Nie jest to oficjalna aplikacja Sony
  • Dla mniej intensywnych gier

Bardzo dobry
8

R-Play to aplikacja Lifestyle opracowana przez Lei Jiang. Umożliwia dostęp do PlayStation 4 za pośrednictwem urządzeń Apple.

Granie w gry na konsole zdalnie

R-Play pozwala użytkownikom rozkoszować się grą na konsoli PlayStation 4 na swoich urządzeniach Apple podobnych do mobilnych funkcji Nintendo Switch. Mogą przesyłać strumieniowo gry PS4 na platformy mobilne w dowolnym miejscu, takim jak iPad, iPhone i iPod touch. Za każdym razem, gdy telewizor jest oglądany przez innych, użytkownicy mogą nadal grać z aplikacją.

Zdalna kompatybilność

Ten host aplikacji przesyła strumieniowo online, dzięki czemu użytkownicy nadal mogą grać w swoje gry na PS4 w podróży. Uruchomienie aplikacji jest szybkie i proste, proces konfiguracji wymaga otwarcia ustawień PS4, włączenia zdalnego grania, wybrania opcji "dodaj nowe urządzenie", otwarcia aplikacji i wprowadzenia niepowtarzalnego kodu wygenerowanego z PS4. Po szybkiej konfiguracji aplikacji i PS4 użytkownicy mogą spodziewać się płynnych rozgrywek w tempie 30-60 klatek na sekundę, ponieważ aplikacje obsługują wideo HD 720p na PS4 i 1080p na PS4 Pro. Rozdzielczość można regulować, dostosowując połączenie danych. Użytkownicy mogą zapoznać się z instrukcją obsługi aplikacji, aby uważnie śledzić przewodnik krokowy i znaleźć odpowiedzi na kilka pytań dotyczących konfiguracji. Użytkownicy mają możliwość wprowadzania własnych adresów IP konsoli, jeśli konieczne jest ręczne wprowadzanie informacji o sieci. Ten proces jest idealny do korzystania z aplikacji na zewnątrz i wymaga danych komórkowych lub mobilnego Wi-Fi. Aplikacja posiada 3 opcje kontrolera: Użytkownicy mogą podłączyć kontroler gier MFI, połączyć się z kontrolerem Dual-Shock PS4 lub grać z zintegrowanym wirtualnym kontrolerem aplikacji. Wirtualny ekranowy kontroler aplikacji można dostosować do każdego gustu wszystkich użytkowników. Za każdym razem użytkownicy tej aplikacji mogą oczekiwać płynnej wydajności konsoli przy minimalnym opóźnieniu. Aplikacja obsługuje wiele kont PSN, dzięki czemu użytkownicy mogą zarządzać nimi w tym samym czasie. Nie muszą wprowadzać swojego hasła za każdym razem, gdy podłączą swoje urządzenie Apple do swojego PS4.


Kolejny sposób na Play PS4

R-Play jest przeznaczony dla użytkowników, którzy chcą zdalnie grać na swoim PS4. Przełącznik Nintendo może wyprzedzać konsolę przenośną, ale ta aplikacja pozwala użytkownikom cieszyć się takimi samymi korzyściami z ich urządzeniami.


Najczęściej pobierane Styl życia na iphone

R-Play - Remote Play for the PS4

Download

R-Play - Remote Play for the PS4 1.0

Opinie użytkowników o R-Play - Remote Play for the PS4

Sponsorowany×