Real Football 2013

Real Football 2013 1.6.6e

Prawdziwy futbol na Android

Zalety

  • Ciekawe opcje menedżerskie
  • Łatwe sterowanie
  • Brak prawdziwych drużyn i zawodników
  • Łatwa do opanowania

Wady

  • Nienajlepsza grafika
  • Brak trybu multiplayer

Dobry
7

Real Football 2013 to darmowa gra piłkarska z elementami zarządzania klubem sportowym. Wyróżnia się całkiem ładną grafiką, duża ilością drużyn i ciekawym wątkiem menedżerskim. Jeśli szukasz dobrej gry podobnej do symulatora piłkarskiego, sprawdź Real Football 2013!

Grę w Real Football 2013 rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który pozwoli nam rozegrać kilka meczów i poznać podstawowe opcje prowadzenia drużyny. Jako szef klubu musimy zadbać więc o to, aby stadion miał odpowiedniego zarządce, a piłkarze dobre miejsce do treningu. Możemy też przeprowadzić pierwszy transfer.

Po ukończeniu tutorialu możemy rozpocząć prawdziwą grę: rozgrywać mecze o punkty, edytować skład i taktykę drużyny. Rozgrywanie meczu jest całkiem przyjemne, chociaż autorzy gry nie wystrzegli się błędów. Mecze są mało dynamiczne, a zawodnicy reagują z opóźnieniem na nasze polecenia. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki łatwemu sterowaniu szybko można zacząć czerpać przyjemność z gry. Szkoda trochę, że opcje taktyczne są tak skromne...

Real Football 2013 to fajna gra zręcznościowa. Niestety, nie zachwyca ani grafiką, ani specjalnie ciekawą rozgrywką. W dodatku, ilość meczów w ciągu jednej doby jest ograniczona - przynajmniej jeśli nie chcemy płacić za dodatkowe opcje. Jeśli nie masz ochoty płacić za FIFA 12, koniecznie sprawdź Real Football 2013!

Real Football 2013

Download

Real Football 2013 1.6.6e

Opinie użytkowników o Real Football 2013

Sponsorowany×