Scania Truck Driving Simulator

Scania Truck Driving Simulator Full Version 1.5.0

Zobacz jak jeżdzi się prawdziwą Scanią

Zalety

 • Bardzo dobra grafika
 • Ciekawe misje
 • Prawdziwe modele ciężarówek Scania

Wady

 • Kolizje nie są widoczne na samochodzie

Bardzo dobry
8

Scania Truck Driving Simulator to symulator ciężarówki, oparty na silniku graficznym Euro Truck Simulator 2. Wyróżnia się dużym realizmem, doskonałą grafiką i obecnością w grze prawdziwych modeli ciągników Scania.

Scania Truck Driving Simulator to bardzo realistyczny symulator. Dzięki sponsoringowi firm Scania możemy zasiąść za kierownicą prawdziwych, modeli ciągników tej firmy. Są one odwzorowane ze sporą dbałością o szczegóły. Realizmu nie można też odmówić zachowaniu naszej ciężarówki na drodze. Jedyny minus to brak śladów po kolizjach na karoserii. Poza tym symulacja jest dość dokładna.

Do wyboru mamy kilka trybów gry. Rozpoczynającym swoją przygodę z symulatorami ciężarówek proponuję zacząć od nauki jazdy. Manewrowanie ciągnikiem z naczepą jest w Scania Truck Driving Simulator równie trudne co w rzeczywistości. Jeśli już opanujecie jako tako prowadzenie pojazdu, możecie przejść do bardziej ambitnych zadań.

W Scania Truck Driving Simulator dostępne są trzy tryby gry. Pierwszy z nich to zawody, na których musimy wykonywać precyzyjne manewry naszą ciężarówką. W demo dostępna jest tylko pierwsza konkurencja. Drugi tryb to niebezpieczne zadania. Musmy pokonać jakaś skomplikowaną i trudną technicznie trasę, w jak najkrótszym czasie. W demo dostępna jest tylko pierwsza misja. Ostatni tryb to tzw. wolna jazda. Możemy rozkoszować się jazdą naszą Scanią, bez presji czasu, ani wyniku.

W Scania Truck Driving Simulator nie zaimplementowano elementów symulatora firmy logistycznej, jak miało to miejsce w Euro Truck Simulator. Nie ma zatem opcji przewożenia ładunków.

Scania Truck Driving Simulator to dość interesująca propozycja dla wszystkich fanów symulatorów ciężarówek. Na pewno umili ona i przyspieszy czekania na Euro Truck Simulator 2.

Scania Truck Driving Simulator

Download

Scania Truck Driving Simulator Full Version 1.5.0

Opinie użytkowników o Scania Truck Driving Simulator

 • Bartłomiej Olucha

  według Bartłomiej Olucha

  bartek.
  a jak się wysada? czy się nie wysada a jak wiedze jak się wyszada to powiedze
  Pros: podoba mi się j...   Więcej

 • według Anonymous

  LESZEK SOBESZCZAŃSKI TIRY.
  LESZEK SOBIESZCZANSKI TIRY 18 SCANIA TRUCK DRIYING SIMULATOR?
  Cons: LESZEKN90 S...   Więcej

 • według Anonymous

  super gra!!!! kod do odblokowania pełnej wersji to: AZMFX-32IQK-56TAD-EUA9R.
  super gra!!!! kod do odblokowania p...   Więcej

 • według Anonymous

  ja z konkursu.
  super dosłownie super gra poprostu mi się podoba jest super kto jej nie lubi niechwybcha się komu...   Więcej

Sponsorowany×