Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities

Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities 1.0.14

W Twojej Blackberry musi być jakaś cywilizacja!

Zalety

  • Dopracowana grafika i dźwięk
  • Łatwe sterowanie
  • Trzy poziomy trudności

Wady

  • Zbyt prosta dla fanów Civ

Bardzo dobry
8

Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities to wersja kultowej gry strategicznej dostosowana do Twojej jeżynki. Teraz możesz w swoim terminalu zbudować imperium dominujące nad światem.

Celem gry jest przejęcie kontroli nad miastami przeciwników przez likwidację ich armii, zniszczenie kluczowych budynków i odcięcie zasobów niezbędnych do rozwoju. Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities ma trzy poziomy trudności. Rozpoczynając rozgrywkę możesz wybrać jedną z czterech cywilizacji (Rzym, Japonia, Rosja, USA). W grę wbudowany jest samouczek, objaśniający jej zasady oraz sterowanie. Grafika w Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities ładna, choć trochę przeszkadzają małe rozmiary szczegołów. Pod względem warstwy dźwiękowej grze trudno coś zarzucić.

Gra nie jest niestety tak interesująca jak jej odpowiednik na platformę PC. Rozgrywka w Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities składa się głównie z wysyłania żołnierzy w kierunku miasta przeciwników, którzy robią dokładnie to samo. W miarę rozwoju gry walka staje się bardziej rozbudowana, ponieważ zdobywasz nowe zasoby i lepsze wojska. Dodatkową przewagę możesz osiągnąć używając artylerii do niszczenia budynków przeciwnika.

Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities to tylko namiastka Civ jaką znamy z komputerów. Mimo to, zapewnia całkiem dobrą rozrywkę na długie podróże.

Najczęściej pobierane Strategiczne na blackberry

Więcej
Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities

Download

Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities 1.0.14

Opinie użytkowników o Sid Meier's Civilization IV: War of Two Cities

Sponsorowany×