Skype

Skype (OS X 10.9+) 7.8.388

Wideokonferencje w szerokim gronie i tanie rozmowy z zagranicą na Mac

Zalety

 • Łatwy w użyciu
 • Wideokonferencja z 10 osobami
 • Nowa lista kontaktów
 • Integracja z książką adresową
 • Pokazywanie tego co mamy na ekranie innym uczestnikom konferencji

Wady

 • Można znaleźć tańszych dostawców VoIP
 • Do grupowych wideokonferencji potrzeba Skype Premium

Niezbędny
10

Skype to najlepszy program do wykonywania internetowych rozmów głosowych i telefonicznych (VoIP) dla Mac. W najnowszej wersji wprowadzono wieloosobowe wideokonferencje oraz udostępnianie ekranu. Do niedawna były możliwe jedynie rozmowy dwuosobowe lub czat.

Dzięki Skype 5 na Mac możemy zobaczyć jednocześnie nawet dziesięć osób, podczas jednej sesji wideokonferencyjnej. Obraz pochodzący od naszych rozmówców wyświetlany jest na eleganckim tle, a dodanie kolejnych osób sprowadza się do kliknięcia "Dodaj osoby" i wybrania ich z listy kontaktów. W Skype 5 łatwiej można wykonać zrzut ekranu z wideo na potrzeby zdjęcia profilowego oraz utworzyć grupę użytkowników, z którymi mamy zwyczaj prowadzić wideokonferencje.

W Skype 5 na Mac przeprojektowano okno, w którym odbywają się rozmowy, dzięki czemu zyskujemy większą czytelność podejmowanych działań. Zmiany objęły tez listę kontaktów - ulubione osoby można teraz trzymać w jej górnej części. Wprowadzono integrację z makową książką adresową oraz możliwość przemianowania kontaktów.

Skype 5 dla Mac zawiera oczywiście tradycyjne funkcje takie jak darmowe rozmowy głosowe między użytkownikami komunikatora, tanie rozmowy z numerami telefonii stacjonarnej, czat oraz wyszukiwarkę znajomych. Polepszono również wydajność konferencji oraz wprowadzono szereg zmian, wpływających korzystnie na wygodę obsługi.

Skype 5 dla Mac przynosi nową, świetną możliwość: wideokonferencje nawet z 10 osobami jednocześnie. Dodatkowo możemy możemy pokazać to co mamy na ekranie innym uczestnikom wideokonferencji. Taka funkcjonalność przyda się szczególnie podczas korzystania ze Skype 5 jako narzędzia pracy. Z tego też powodu, do grupowych wideokonferencji i udostępniania ekranu potrzebujemy wykupić usługę Skype Premium.

Poprawiona jakość rozmów Skype

Zmiany

 • Poprawiona jakość rozmów Skype

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Więcej
Skype

Download

Skype (OS X 10.9+) 7.8.388

Opinie użytkowników o Skype

 • według Anonymous

  Superr.
  Nawet nawet :) może być ... można z kimś pogadać itp. jest ok:).   Więcej

Sponsorowany×