Skyscanner

Skyscanner

Sprawdź tanie loty na Twoje następne wakacje

Zalety

  • Dane z ponad 1000 linii lotniczych
  • Najtańsze oferty na samej górze
  • Możliwość zawężenia wyszukiwania do określonych godzin dnia
  • Szybkie działanie
  • Czytelne wyniki

Wady

  • Ostateczna cena czasem różni się od podanej

Doskonały
9

Skyscanner to darmowa internetowa wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych z całego świata. Dzięki niej możesz szybko i łatwo wybrać tani lot w dogodnym dla siebie terminie, bez konieczności przeszukiwania stron różnych przewoźników.

Skyscanner zawiera ogromną bazę lotów oferowanych przez ponad 1000 różnych linii lotniczych. Jeśli interesują Cię tanie loty Wizzair, Ryanair lub innych niedrogich przewoźników, przy użyciu tej wyszukiwarki możesz bez dodatkowych opłat sprawdzić najtańsze i najciekawsze oferty lotnicze.

Skyscanner działa w podobny sposób jak każda wyszukiwarka lotów. Podajesz miejsce wylotu i przylotu, datę wyjazdu i liczbę podróżujących osób. Skyscanner po chwili wyszukiwania pokaże Ci znalezione połączenia różnych linii lotniczych. Na samej górze pojawią się najtańsze oferty.

Kiedy już wybierzesz interesujący Cię lot, możesz poznać szczegółowe informacje na jego temat i od razu kupić bilet. Skyscanner nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za swoje usługi. Na stronie Skyscanner możesz też w łatwy sposób zarezerwować sobie na czas podróży hotel lub samochód.

Scyscanner to świetne narzędzie dla wszystkich osób, które często podróżują samolotem i szukają tanich biletów. Dzięki tej wyszukiwarce znajdziesz ciekawe połączenia międzynarodowe szybko i skutecznie.

Najczęściej pobierane Hobby na web-apps

Więcej
Skyscanner

Wypróbuj

Skyscanner

Opinie użytkowników o Skyscanner

Sponsorowany×