Softonic Moba

Softonic Moba

Świat aplikacji w Twoim Windows Phone

Zalety

  • Dostęp do wszystkich programów z Softonic
  • Mozliwość tworzenia dodatkowych hubów
  • Sycnhronizacja z portalami społecznościowymi

Wady

  • Aplikacja nie działa w trybie poziomym

Bardzo dobry
8

Softonic Moba to oficjalna aplikacja Softonic.pl. Znajdziecie w niej zawartość dostosowaną do swojego telefonu z Windows Phone. To łatwy i szybki sposób, aby znaleźć dokładnie to, czego szukamy.

Najważniejsze funkcje

Główny ekran Softonic Moba składa się z kilku kafelków, wśród których znajdziecie nowe oraz najlepsze (według naszych ocen) aplikacje. Dodatkowo z poziomu hubów (kafelków) istnieje możliwość przejrzenia wszystkich aplikacji w serwisie Softonic oraz obejrzenia video. Dzięki opcji wyszukiwania łatwiej odnaleźć interesujący nas program. Do głównego ekranu można dodać dowolny hub, który odnosił się będzie do jednej z dostępnych w Softonic kategorii.

Wygląd i obsługa

Design Softonic Moba prezentuje się bardzo nowocześnie, a interfejs oparty jest na tzw. kafelkach, podobnie jak cały desgin systemu Windows Phone. Dostęp do recenzji, czy zdjęć jest w zasięgu maksymalnie 3-4 tapnięć. Recenzje najciekawszych programów można zapisać w ulubionych, dzięki czemu będzie można je znaleźć na głównym ekranie w hubie "Ulubione".

Podsumowanie

Softonic Moba spełnia swoje zadanie - pomaga dostarczyć użytkownikowi najlepsze, wybrane przez nas aplikacje. Obsługa aplikacji nie sprawi nikomu problemu. Jednak jej wadą jest brak możliwości komentowania recenzji. Jeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci w odnalezieniu najlepszych gier, czy narzędzi na twojego Windows Phone - Softonic Moba doskonale się do tego nadaje.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone - zapraszamy do pobrania Softonic Moba na iPhone .

Jeśli korzystasz z systemu Android - pobierz Moba na Android.

Opinie użytkowników o Softonic Moba

Sponsorowany×