Solar : Weather

Solar : Weather 1.4

Stylowa, minimalistyczna aplikacja pogodowa na iOS

Solar to aplikacja, która w elegancki i świeży sposób prezentuje pogodę na Twoim telefonie. 

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Piękny design
  • Intuicyjny interfejs
  • Brak reklam

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Solar to aplikacja, która w elegancki i świeży sposób prezentuje pogodę na Twoim telefonie. 

Co odróżnia Solar od innych aplikacji pogodowych?

Solar została zaprojektowana z myślą o użytkownikach kochających dobry design. Nie znajdziecie tu krzykliwej grafiki czy pochłaniających prąd animacji, a jedynie piękne kolorystyczne wariacje z okazjonalną animacją deszczu lub śniegu, których kierunek jest zależny od tego, jak trzymasz swój telefon. Wraz z upływem dnia, kolory w aplikacji zmieniają się jak kolory prawdziwego nieba i horyzontu, odzwierciedlając porę dnia. Jak na pogodową aplikację, Solar jest szalenie stylowa i jednocześnie subtelna

Jedną z najbardziej imponujących funkcji aplikacji jest całodobowa prognoza pogody. Oznacza to, że możesz sprawdzić dokładną prognozę dla każdej minuty dnia! Podczas scrollowania aplikacji w tym celu, zmienia się jednocześnie schemat kolorystyczny. Pojawiają się jasne i ciemne cienie, które przydają aplikacji elegancji i smaku. 

W aplikacji Solar znajdziesz również wiele sposobów dzielenia się prognozą pogody z przyjaciółmi, na przykład przez Whatsapp, Facebooka czy Twittera. 

Jak korzystać z Solar

Korzystanie z aplikacji nie jest trudne, choć zaznajomienie się z wszystkimi dostępnymi opcjami może zająć trochę czasu. Aplikacja od razu pobiera dane z GPS, aby dostarczyć Ci prognozę pogody w Twoim regionie. Dodawanie innych miast jest proste – wystarczy przesunąć palcem po ekranie w prawo i wprowadzić nazwę miasta.

Przesunięcie palcem po ekranie w dół i przytrzymanie powoduje wyświetlenie prognozy na najbliższe trzy dni, z kolei przesunięcie w górę wyświetla pogodę na najbliższe 24 godziny. Podwójne dotknięcie ekranu powraca do głównego menu, gdzie zapisane są wszystkie Twoje miasta. 

Piękna pogoda

Kto by się spodziewał, że to właśnie aplikacja do sprawdzania pogody okaże się jedną z najbardziej eleganckich i stylowych aplikacji dostępnych na rynku? Pomijając już jej zaskakujące piękno, Solar jest po prostu znakomitą aplikacją do sprawdzania pogody, która prezentuje pogodę w kreatywny i przystępny sposób.

Najczęściej pobierane Pogoda na iphone

Więcej
Solar : Weather

Download

Solar : Weather 1.4

Opinie użytkowników o Solar : Weather

Sponsorowany×