SopCast

SopCast 1.2.8

Oglądaj na żywo mecze na Androidzie

Zalety

  • Ogromna liczba kanałów
  • Mecze na żywo na Android
  • Streaming mediów z konkretnego URL-a

Wady

  • Bałagan na liście kanałów

Dobry
7

SopCast to darmowy program na urządzenia z systemem Android. Pozwala oglądać na żywo nie tylko mecze, ale wszelkiego rodzaju relacje live za pośrednictwem sieci P2P oraz streamów z adresów URL. Dodatkowo SopCast na Android może służyć jako zwykły media player.

SopCast na Android to program przydatny szczególnie dla miłośników wydarzeń sportowych. Wiadomo, że mecze najlepiej ogląda się na żywo, a gdy nie mamy dostępu do komputera, telefon lub tablet Android może być naszym wybawieniem.

Dzięki programowi SopCast na Android możemy oglądać transmisje wydarzeń sportowych live. Musimy tylko znaleźć link do kanałów P2P oferujących streaming na żywo. Co prawda SopCast na Android wyświetla wiele takich linków, ale znalezienie czegoś interesującego jest bardzo trudne. Lepiej skorzystać z zewnętrznego forum.

SopCast na Android współpracuje ze wszystkimi urządzeniami z Androidem 2.2, choć ze względu na to, że program jest w wersji beta, mogą pojawić się jakieś niespodziewane problemy. Jakość obrazu podczas transmisji może być bardzo różna, gdyż zależy od ilości osób uczestniczących w przekazie P2P oraz szybkości naszego łącza. Dla SopCast na Android nie ma na razie dobrej alternatywy, musimy więc cieszyć się z tego co mamy.

SopCast obsługuje następujące formaty

ASF, WMV, RM, RMVB

Opinie użytkowników o SopCast

Sponsorowany×