Spb TV

Spb TV (BB) 1.1.958

100 kanałów telewizyjnych w BlackBerry

Zalety

  • Łatwy w użyciu
  • Wbudowany program telewizyjny
  • 100 kanałów z 17 krajów

Wady

  • Wymaga dobrego łącza
  • Duże zużycie baterii

Bardzo dobry
8
SPB TV umożliwia oglądanie przeszło stu stacji telewizyjnych na małym ekranie. Doskonały odbiór oraz wbudowany program telewizyjny to jego główne atuty.

SPB TV oferuje dużą ilość kanałów oraz bogatą różnorodność tematyczną i językową. Są najważniejsze kanały informacyjne, sportowe oraz te poświęcone muzyce i kulturze. Zadowoleni będą światowcy, gdyż przeważają kanały w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim. Po polsku dostępny jedynie jeden muzyczny program.

Wśród opcji programu znajdziemy regulację głośności i jasności oraz usuwanie zbędnych stacji z listy odtwarzania. Każdy kanał można przełączyć w tryb gorszej lub lepszej jakości - w zależności od szybkości posiadanego łącza internetowego. Podczas naszych testów uzyskaliśmy niezłej jakości obraz o dużej płynności. Wielkim udogodnieniem w SPB TV jest program telewizyjny, który wyświetla ofertę większości kanałów.

Jeśli chcesz mieć dostęp do najważniejszych stacji telewizyjnych z całego świata w wielu językach, wypróbuj SPB TV. Piłka nożna, dzienniki oraz najnowsze teledyski zagoszczą na ekranie Twojego telefonu.

Najczęściej pobierane Wideo na blackberry

Więcej
Spb TV

Download

Spb TV (BB) 1.1.958

Opinie użytkowników o Spb TV

  • według Anonymous

    Zła fonia w SPB TV.
    Zainstalowałem SPB TV na BlackBerry 8900. Wizja jest OK, niestety fonia jest fatalna - głos ...   Więcej

Sponsorowany×