SpeedyFox

SpeedyFox 2.0

Przyspiesz Firefoxa!

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Błyskawiczne efekty

Wady

  • Brak opcji konfiguracji
  • Brak pełnego opisu działania programu

Dobry
7

SpeedyFox to darmowa aplikacja przyspieszająca działanie przeglądarki Mozilla Firefox. Program kompaktuje bazę danych z ustawieniami przeglądarki przywracając Firefoksowi prędkość jaką miał tuż po zainstalowaniu.

SpeedyFox jest bardzo prostym programem. To tylko jedno okno bez żadnych dodatkowych opcji. Zadanie programu również jest bardzo proste: optymalizacja bazy danych SQLLITE w której Firefox przechowuje swoje ustawienia. To właśnie rozrost ilości danych przechowywanych w bazie sprawia, że Twoja niegdyś szybka przeglądarka stała się ociężałym mułem.

Efekty działania SpeedyFox są widoczne zwłaszcza u użytkowników, którzy z Firefoksa korzystają codziennie, intensywnie i od dawna. Redakcja Softonic składa się właśnie z takich osób. Nic dziwnego, że SpeedyFox bardzo przypadł nam do gustu. Wystarczy zamknąć na chwilę przeglądarkę, odpalić SpeedyFox a za chwilę Firefox śmiga jak nowy. SpeedyFox nie niszczy żadnych informacji ani ustawień konfiguracji przeglądarki, nie grzebie też w prywatnych danych użytkownika.

Nie jesteśmy pewni co tak naprawdę zrobił SpeeydFox z Firefoksem, ale zadziałało. Przeglądarka uruchamia się znacznie szybciej, przeglądanie też wydaje się szybsze. To tylko kilka sekund, więc warto spróbować.

Opinie użytkowników o SpeedyFox

Sponsorowany×