Spyware Terminator

Spyware Terminator 3.0.0.74

Darmowy program ochraniający przed spyware

Zalety

 • Ładny interfejs
 • Wiele opcji ułożonych w czytelny sposób
 • Wiele mniejszych modułów ochrony, których może brakować w innym oprogramowaiu antywirusowym
 • Dobra pomoc

Wady

 • Niski poziom wykrywalności
 • Większość ustawień jest zdezaktywowana domyślnie
 • Irytujące reklamy

Dobry
7

Spyware Terminator to darmowy sposób na walkę z jednym z największych problemów użytkowników internetu - programami szpiegującymi. Wyróżnia się ciekawym interfejsem i dobrze opisanymi opcjami. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby Spyware Terminator nie był jedyna ochroną komputera.

Oprogramowanie szpiegowskie znane też jako spyware jest naprawdę niebezpieczne. Przechwytuje bowiem informacje o tym co robimy korzystając z komputera - złodziej może więc poznać nasze hasła, numery PIN do kart bankowych itd.

Na szczęście istnieją programy takie jak Spyware Terminator. Wyszukuje on niechciane programy szpiegowskie w naszym komputerze, usuwa je i nie pozwala na instalowanie nowych. Niestety, według naszych wewnętrznych testów poziom wykrywalności zagrożeń jest raczej niski. Program posiada też funkcję antywirusową, ale istnieje ona raczej jako dodatek.

Możesz zdecydować, czy chcesz jednorazowo przeskanować komputer, zezwolić, aby Spyware Terminator chronił go przez cały czas, oraz włączyć ochronę antywirusową. Działając w tle Spyware Terminator będzie blokować wszelkie próby instalacji programów szpiegowskich. Zawsze możesz też przeskanować plik, co do którego masz jakieś podejrzenia.

Spyware Terminator ma aktualizowane bazy danych programów szpiegowskich i wirusów, oferuje też ochronę w czasie rzeczywistym. Ponieważ jest darmowy dla użytkowników domowych można zastanowić się nad jego instalacją. Nie powinien być jednak jedynym programem, który ma chronić nasz komputer.

Osobom zainteresowanym lepszą ochroną systemu proponujemy inne rozwiązania antispyware i antywirusowe za darmo .

Obsługa architektury 64-bit

Zmiany

 • Obsługa architektury 64-bit
Spyware Terminator

Download

Spyware Terminator 3.0.0.74

Opinie użytkowników o Spyware Terminator

 • według Anonymous

  od dwóch lat pracuje bardzo dobrze :).
  Program jest bardzo dobry. Używam go wraz z ClamAV i nie narzekam bo jest...   Więcej

Sponsorowany×