Stardoll

Stardoll varies-with-device

Bezpłatna gra o modzie

Stardoll to darmowa gra o modzie społecznej. Zbierz tysiące ubrań, zaprojektuj mieszkanie i porozmawiaj z innymi graczami.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe pobieranie
  • Tysiące przedmiotów

Wady

  • Ograniczona rozgrywka
  • Duża ilość mikro-transakcji

Stardoll to darmowa gra o modzie społecznej. Zbierz tysiące ubrań, zaprojektuj mieszkanie i porozmawiaj z innymi graczami.

Ubrać się

Stardoll to dość prosta gra o stylu stroju. Gracze projektują awatary, a następnie zbierają akcesoria i ubrania, zmieniając ich wygląd. Oddzielne mieszkanie można zmienić za pomocą mebli i schematów kolorów, a system czatowy pozwala graczom rozmawiać. Gracze mogą także projektować własne ubrania i przedmioty, sprzedając je innym użytkownikom za walutę w grze lub przesyłając je do konkursów w grze. Stardoll jest silnie ukierunkowany na widownię małych dzieci / animacji, a osoby spoza tego rynku nie mają dużego zainteresowania. Sama gra jest dość ograniczona pod względem faktycznej rozgrywki, działającej głównie jako szeroki symulator interakcji społecznych z niestandardowym awatarem. Chociaż pobieranie jest bezpłatne, za zaporą znajduje się duża ilość treści i przedmiotów. Młodszym graczom należy zabronić kupowania przedmiotów bez pozwolenia, ponieważ koszty mogą szybko wzrosnąć wraz ze wszystkimi dostępnymi ofertami. Pomimo ograniczonej zawartości i braku rzeczy do zrobienia, to bezpłatne pobieranie powinno bawić dzieci przez krótki czas.

Czas mody

Stardoll to gra o modzie na gołe kości. Ubieranie i zmiana wyglądu to jedyna prawdziwa akcja w grze. Może to być interesujące dla bardzo młodych, ale być może nie na długo.

Najczęściej pobierane Dodatki do gier na windows

Stardoll

Download

Stardoll varies-with-device

Opinie użytkowników o Stardoll

Sponsorowany×