Times

Times 1.1.2

Czytnik wiadomości RSS jak interaktywna gazeta

Zalety

  • Bardzo atrakcyjny wygląd
  • Podział treści na kategorie

Wady

  • Niezbyt intuicyjna nawigacja

Bardzo dobry
8

Times to program służący do czytania wiadomości subskrybowanych za pomocą technologii RSS. Od innych aplikacji tego typu różni się nietypowym wyglądem, przypominającym prawdziwą gazetę.

Times to w rzeczywistości interaktywna gazeta, której treść tworzymy sami. Użytkownik ma do dyspozycji obszar, który może dowolnie zagospodarować, dodając swoje kanały wiadomości lub korzystając z już zapisanych w programie. Obsługiwany jest również import z plików OPML. Technologia RSS sprawia, że najświeższe informacje pojawiają się w Times zaraz po ich opublikowaniu. Eliminuje to konieczność poszukiwania "newsów" na stronach internetowych.

Treści w Times można dosłownie układać według własnych preferencji. Zarówno podział na zakładki tematyczne jak i ułożenie kanałów na stronie zależy od nas. Znacznie przyspiesza to przeglądanie nagłówków, ale już samo czytanie artykułów jest mniej wygodne. Nie można mu jednak zarzucić braku spektakularności. Pierwsza strona gazety odwija się ukazując treść. Można również wybierać artykuły do przeczytania później, lecz opcja ta jest niezbyt intuicyjna.

Dzięki Times można samemu decydować jak ma wyglądać nasza codzienna, wirtualna gazeta. Takie przeglądania wiadomości jest bardzo wygodny i efektowny.

Opinie użytkowników o Times

Sponsorowany×