TinyTask

TinyTask 1.45

Nagraj i odtwórz to, co robisz na komputerze

Zalety

  • Łatwy w użyciu
  • Różne prędkości odtwarzania
  • Możliwość zapisania nagrania jako pliku .exe

Wady

  • Mało opcji dla zaawansowanych użytkowników
  • Brak wskaźnika informującego o trwającym nagrywaniu

Dobry
7

Tiny Task to darmowy program, który potrafi nagrać i odtworzyć czynności dokonane przy użyciu myszki i klawiatury, czyli tak zwane makra. Dzięki tej aplikacji Twój komputer będzie mógł wykonać zapamiętane działania automatycznie, zaoszczędzając Ci niepotrzebnego wysiłku.

Program Tiny Task możesz wykorzystać zarówno do drobnych komputerowych czynności jak i bardziej skomplikowanych operacji na makrach. Załóżmy, że codziennie rano wchodzisz na określoną stronę www, aby sprawdzić wyniki sportowe lub najnowsze wiadomości. Wystarczy nagrać odpowiednie czynności, a program Tiny Task będzie umiał odtworzyć je automatycznie.

Tiny Task zajmuje jedynie 33 kb i nie wymaga instalacji. Jest też bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy wcisnąć niebieski przycisk, by rozpoczęło się nagrywanie czynności, które mają być wykonywane przez komputer automatycznie. Aby zakończyć nagrywanie, naciśnij przycisk w kolorze czerwonym. Komputer odtworzy wykonane przez nas działania po wciśnięciu zielonej ikony ze strzałką. Jeśli chcesz, możesz przyspieszyć odtwarzaną czynność, a także zapisać ją jako plik wykonywalny EXE.

Aplikacja Tiny Task jest bardzo prosta i nie posiada wielu dodatkowych opcji. Dlatego polecamy ją do wykonywania podstawowych działań na makrach.

Opinie użytkowników o TinyTask

Sponsorowany×