Trucks & Trailers

Trucks & Trailers 1.00

Zostań mistrzem precyzji w manewrowaniu TIRem

Zalety

  • Realistyczna symulacja
  • Doskonały wygląd ciężarówek
  • Silnik graficzny Euro Truck Simulator 2

Wady

  • Misje są do siebie podobne
  • Brak misji długodystansowych

Dobry
7

Trucks & Trailers to najnowsza gra twórców takich hitów jak Euro Truck Simulator, czy 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2. Tym razem naszym zadaniem jest opanowanie do perfekcji manewrowania ciągnikiem siodłowym z naczepą. Mamy możliwość wykazać się na parkingu oraz na torze przeszkód.

Trucks & Trailers różni się od poprzednich gier SCS Software ideą. Nie musimy tu spędzać długich godzin w trasie i przemierzać tysięcy kilometrów po autostradach, aby dostarczyć ładunek. Bardziej od wytrwałości liczy się tutaj precyzja. W Trucks & Trailers naszym zadaniem jest umiejętne przepakowywanie ciężarówek z naczepami. Miłośnicy truckerskiego fachu mogą więc być zawiedzeni.

Misje w grze są proste, ale tylko w teorii. Musimy podczepić naczepę, a następnie zaparkować cały zestaw w odpowiednim miejscu. Jeśli jednak nie przyswoimy umiejętności manewrowania naczepą, to proste z pozoru zadanie staje się bardzo trudne. Szczególnie trudna jest jazda do tyłu. Aby Trucks & Trailers nie znudziła się zbyt szybko, misje parkingowe to nie wszystko. Możemy również spróbować swoich sił na torze przeszkód znajdującym się na autostradzie.

Od strony graficznej Trucks & Trailers prezentuje się bardzo dobrze. Gra oparta jest na tym samym silniku, co mający się pojawić wkrótce Euro Truck Simulator 2. Pozwala zatem domyślić się jak będzie wyglądał długo oczekiwany ETS 2. Zmian jest bardzo dużo.

O ile do wyglądu otoczenia w Trucks & Trailers, czyli także w Euro Truck Simulator 2, można się przyczepić, to ciężarówki wyglądają bardzo dobrze. Ciągniki wyglądają jak prawdziwe, choć z prawdziwych marek obecna jest tylko Scania. Pozostałe typy do złudzenia przypominają oryginały, ale nie posiadają znaczków marek. W miastach wreszcie pojawili się piesi.

Co prawda fani Euro Truck Simulator nie będą zadowoleni, ale Trucks & Trailers to doskonały symulator ciągnika siodłowego z naczepą. Pomimo powtarzalności misji, manewrowanie ciężarówką naprawdę wciąga. Jeśli jednak od parkowania wolisz autostradę prostą jak stół, możesz pograć w Trucks & Trailers, aby skrócić sobie oczekiwanie na premierę Euro Truck Simulator 2.

Trucks & Trailers

Download

Trucks & Trailers 1.00

Opinie użytkowników o Trucks & Trailers

Sponsorowany×