Widgetbox

Widgetbox

Estetyczny widget na bloga i nie tylko

Zalety

  • Estetycznie wyglądajace widgety
  • Statystyki używania widgetów
  • Logowanie przez konto Facebook

Wady

  • Widgety w darmowej wersji wyświetlają reklamy
  • Mobilna strona jest mało użyteczna

Dobry
7

Pobieranie Widgetbox nie jest możliwe.

Widgetbox to darmowy serwis online, który umożliwia stworzenie widgetu i opublikowanie go w sieci. Wykorzystując tę samą technologię możemy stworzyć mobilną stronę WWW.

Widgetbox pozwala na stworzenie różnorodnych widgetów na Twoją stronę. Po co warto je tworzyć? Pomagają one popularyzować treści z innych serwisów. Widget to taki gadżet, który zbiera treść z jednego serwisu, konta lub kanału RSS i publikuje na w atrakcyjnej formie na drugiej stronie. Dzięki Widgetbox tworzenie widgetów jest proste i szybkie.

Jako źródło treści dla widgetu możemy wykorzystać kanał RSS, Twitter, Facebook, YouTube lub Flickr. Widgetbox umożliwia stworzenie również widgetu odliczającego czas do jakiegoś ważnego wydarzenia, możemy stworzyć sondę, pokaz slajdów lub formularz. Widget na naszej stronie może być oparty o JavaScript lub Flash.

Widgetbox pozwala również na stworzenie mobilnej wersji strony WWW. Wystarczy podłączyć źródło treści, wybrać jeden z gotowych szablonów i gotowe. Wadą takiego rozwiązania jest skomplikowany link do strony oraz wyświetlane na stronie reklamy. Można je wyłączyć kupując konto pro Widgetbox.

Dzięki Widgetbox stworzymy szybko i prosto estetycznie wyglądające widgety. Przydadzą się jeśli chcemy zwrócić uwagę odwiedzających naszą stronę użytkowników na dodatkowe treści.

Najczęściej pobierane Personalizacja na web-apps

Więcej
Widgetbox

Wypróbuj

Widgetbox

Opinie użytkowników o Widgetbox

Sponsorowany×