Wunderlist

Wunderlist 3.1.0

Wunderwaffe w walce o zrealizowane zadania

Zalety

  • Atrakcyjny wygląd interfejsu
  • Integracja z aplikacją desktopową

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Wunderlist to darmowa aplikacja na iPhone i iPad. Dzięki niej możemy tworzyć listy zadań do wykonania. Choć wiele jest list To Do w App Store, to twórcom Wunderlist udało się stworzyć wyjątkowo dobrze zaprojektowany, ładny i funkcjonalny program.

Wunderlist pozwala na sporządzanie list zadań do wykonania. Tworzymy listy zadań, a następnie wpisujemy poszczególne sprawy do załatwienia. Możemy je oznaczyć gwiazdką oraz wyznaczyć datę wykonania. Dzięki temu będziemy mieć szybki dostęp do najważniejszych zadań oraz tych, które musimy wykonać dzisiaj. Osobną zakładkę zajmują również zadania, których nie daliśmy rady wykonać w terminie.

Czym Wunderlist wyróżnia się od innych? Przede wszystkim tym, że jest integralną częścią Wunderlist na PC i Wunderlist na Mac. Po rejestracji lista naszych zdań jest automatycznie synchronizowana. To bardzo wygodne rozwiązanie. Jeśli jesteśmy przed komputerem, wygodniej i szybciej jest dopisać zadanie z poziomu PC lub Mac. Kiedy nie ma nas przed komputerem, lepiej użyć aplikacji w iPhone/iPod.

Wunderlist zaskakuje pod względem oprawy graficznej. Wygląda ładnie, schludnie i funkcjonalnie. Posiada również możliwość zmiany tła aplikacji. Jeśli potrzebujemy aplikacji typu To Do, z możliwością synchronizacji między komputerem, a iPhonem, to Wunderlist Task Manager będzie jak znalazł.

Najczęściej pobierane Plany i kalendarze na iphone

Więcej
Wunderlist

Download

Wunderlist 3.1.0

Opinie użytkowników o Wunderlist

Sponsorowany×