Yahoo Aviate Launcher

Yahoo Aviate Launcher 2.0.9.1

Nowy sposób na Androida

Wciąż uważasz interfejs systemu Android za skomplikowany? Dzięki Aviate Launcher przekształcisz go tak, że stanie się niezwykle przystępny, a wszystkie niezbędne rzeczy znajdą się w zasięgu ręki.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w konfiguracji
  • Krystalicznie czysty interfejs
  • Szybki dostęp do ulubionych kontaktów

Wady

  • Mało opcji personalizacji

Bardzo dobry
8

Wciąż uważasz interfejs systemu Android za skomplikowany? Dzięki Aviate Launcher przekształcisz go tak, że stanie się niezwykle przystępny, a wszystkie niezbędne rzeczy znajdą się w zasięgu ręki.

Przesuń palcem, żeby odkryć więcej

Opracowany przez Yahoo! Aviate Launcher oferuje minimalistyczny interfejs zmieniający wygląd ekranów głównych telefonów z systemem Android. Koniec z klasycznym wyglądem widgetów, skrótów aplikacji i siatki ikon.

Aviate Launcher robi to zupełnie inaczej, bardziej logicznie. Główny ekran składa się wyłącznie z tapety i ikon ulubionych aplikacji. Widgety możemy dodać, ale przy zastosowaniu więcej niż trzech ekran jest już zbyt „zapchany”.

\n

Po przesunięciu panelu głównego odsłaniamy obszar z ulubionymi kontaktami. To przydatne miejsce daje szybki dostęp do telefonów współmałżonka, mamy, siostry, dziewczyny, szefa itp. Jeśli jednak korzystacie aktywnie z Google Now może być to irytujące, ponieważ wykorzystywany jest ten sam gest dostępu.

Aviate Launcher staje się naprawdę przydatny, gdy przesuniemy palcem w lewo lub w prawo na ekranie głównym. Wyświetlą się wszystkie aplikacje pogrupowane w kolekcje, takie jak produktywność, rozrywka, gry itp. W ten sposób nasz system wygląda schludniej i jest bardziej uporządkowany.

Istnieje też opcja uporządkowania aplikacji alfabetycznie. Tu również wygląda to znakomicie i pozwala na szybki dostęp do poszczególnych aplikacji.

Twoje własne miejsce

Przesuwając ekran dalej w prawo, pojawia się kolejny ciekawy ekran nazwany przestrzeń. To konfigurowalny ekran, na którym umieszczone są aplikacje z danych kategorii.

Na przykład widok „dzisiaj” to wiadomości, pogoda, wydarzenia z kalendarza. Widok „ruchu” to mapa i informacje transportowe, „słuchanie” to dostęp do muzyki i podcastów, „praca” to skróty do aplikacji finansowych, wydajnościowych i służbowego kalendarza, „w pobilżu” wyświetla najciekawsze miejsca, bazując na Foursquarze. Ekrany możemy dostosować, ale niestety nie możemy tworzyć nowych.

Android stał się łatwiejszy

Aviate Launcher sprawia, że Android wygląda przejrzyściej i bardziej kolorowo. Rozwiązanie to ułatwia dostęp do aplikacji i kontaktów. Zaawansowani użytkownicy mogą jednak narzekać na brak opcji dostosowania. Dlatego też Aviate to świetne narzędzie dla początkujących użytkowników Androida, chcących mieć ładny i przystępny wygląd systemu.

Prosty w konfiguracji

Aviate Launcher jest bardzo łatwy w konfiguracji. Dobrze zaprojektowany kreator przeprowadza nas przez cały proces krok po kroku, objaśniając każdy z elementów.

Aviate Launcher posiada też ustawienia pomagające w oszczędzaniu energii i umożliwia zmianę ikon aplikacji oraz zmianę motywów. W porównaniu jednak do innych launcherów jak Nova czy Go EX opcje personalizacji i dostosowania są dość ograniczone. Mamy do wyboru tylko biały lub czarny motyw i nie możemy zastosować dodatkowych zewnętrznych motywów.

Yahoo Aviate Launcher

Download

Yahoo Aviate Launcher 2.0.9.1

Opinie użytkowników o Yahoo Aviate Launcher

Sponsorowany×