Yahoo!

Yahoo! 3.0.2

Całe Yahoo! w Twoim iPhone/iPodzie Touch

Zalety

  • Wygodny interfejs
  • Serwisy otwierają się bezpośrednio w aplikacji

Wady

  • Brak kontroli ilości danych pobieranych z Internetu

Bardzo dobry
8

Yahoo! Go to darmowa aplikacja pozwalająca na korzystanie z usług oferowanych przez Yahoo w twoim urządzeniu przenośnym. Masz teraz w ręku wiadomości, komunikator, mapy, zdjęcia z Flickr, wyszukiwarkę internetową oraz lokalne informacje.

Yahoo! zapewnia bardzo wygodne korzystanie ze wszystkich oferowanych przez serwis usług. Interfejs jest przyjazny i atrakcyjny. Program pozwala na spersonalizowanie wyświetlanych informacji. Choć nie ma polskiego interfejsu, użytkownicy z Polski mogą korzystać m.in. z wiadomości z polskich portali oraz kanałów RSS.

Jeśli korzystasz z poczty i komunikatora Yahoo!, aplikacja pozwoli Ci być w stałym kontakcie ze znajomymi. Niestety aplikacja pobiera ogromne ilości danych z Internetu. Jeśli nie mamy wykupionego pakietu danych, wiąże się to z dużymi kosztami, których w zasadzie nie można kontrolować. Yahoo! nie daje opcji wyłączenia pobierania obrazków.

Yahoo! to bardzo wygodny sposób na korzystanie z usług internetowych na iPhone/iPodzie Touch. Jeśli lubisz usługi portalu Yahoo! musisz mieć ten program.

Opinie użytkowników o Yahoo!

Sponsorowany×