Yo Frankie!

Yo Frankie! 1.1

Złośliwa wiewiórka królem zwierząt

Zalety

  • Zabawny pomysł
  • Dobra oprawa graficzna i muzyczna

Wady

  • Gra z czasem staje się monotonna

Bardzo dobry
8

Yo Frankie! to darmowa gra przygodowa, w której wcielasz się we wiewiórkę Frankie znaną z filmu animowanego Big Buck Bunny. Akcja toczy się w trójwymiarowym, pełnym kolorów świecie.

Frankie ma za zadanie uprzykrzać życie innym mieszkańcom lasu. Musi też bronić się przed ich ciosami oraz stawić czoła wielu przeszkodom, wspinając się na pagórki oraz unikając upadku do wody. Napotkane zwierzęta można unicestwiać przy pomocy ciosu ogonem lub zrucając je do wody. W Yo Frankie! rozgrywkę podzielono na poziomy, należy przechodzić je z możliwie jak najmniejszym uszczerbkiem na zdrowiu.

Gra Yo Frankie! ma niezłą trójwymiarową grafikę stworzona przy pomocy darmowego programu Blender. Tytułowa postać może biegać, skakać oraz latać - animacja jest bardzo płynna, a sterowanie precyzyjne. Również oprawa muzyczna robi dobre wrażenie, a grę można uruchomić bez instalacji.

Yo Frankie! to darmowa, trójwymiarowa gra, w której grasujesz w sielskiej scenerii i wykańczasz inne zwierzaki. Zagraj i pokaż innym, że wiewiórka też może być królem zwierząt.

Najczęściej pobierane Zręcznościowe na windows

Więcej
Yo Frankie!

Download

Yo Frankie! 1.1

Opinie użytkowników o Yo Frankie!

Sponsorowany×