YTD for Mac

YTD for Mac 1

Doskonały downloader do serwisów YouTube i innych serwisów strumieniowych wideo

Istnieje wiele programów do pobierania wideo , ale niewiele tak dobrych, jak YTD na komputery Mac. YTD to po prostu doskonałe narzędzie do zapisywania ulubionych klipów wideo z serwisu YouTube i innych witryn wideo.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w użyciu
  • Szybkie pobieranie
  • Obsługuje partie
  • Jeden z najlepszych programów do pobierania filmów z YouTube

Wady

  • Aby pobrać i przekonwertować w tym samym czasie wymaga wersji Pro

Bardzo dobry
8

Istnieje wiele programów do pobierania wideo , ale niewiele tak dobrych, jak YTD na komputery Mac. YTD to po prostu doskonałe narzędzie do zapisywania ulubionych klipów wideo z serwisu YouTube i innych witryn wideo.

Wytnij i wklej adresy URL

Gdy instalujesz YTD, pojawi się pytanie, czy chcesz mieć inne programy, ale możesz je odrzucić, naciskając przycisk odrzucania. Później instalacja jest bardzo szybka i automatycznie otwiera YTD na Maca. Interfejs jest intuicyjny . Jak tylko skopiujesz link do YouTube lub wideo do schowka, automatycznie wykryje to i umieści w polu adresu URL. Możesz teraz pobrać w jakości Full HD 1080, a także znacznie niższej jakości. Po prostu kliknij duży czerwony przycisk "Pobierz" u dołu, a YTD natychmiast rozpocznie pobieranie.

Konwertuj na różne formaty

Okno aktywności pokazuje stan pobierania i okazało się, że pobranie trzy minuty filmu trwało około minuty. Możesz również odtworzyć pobrane filmy bezpośrednio z karty Aktywność lub wchodząc na kartę Graj. Na karcie działań znajduje się menu kontekstowe, w którym możesz wybrać opcję odtwarzania w YTD lub w domyślnym odtwarzaczu, a także usunąć plik, zatrzymać pauzę, zmienić nazwę itp.

Ponadto możesz konwertować filmy po pobraniu , dzięki kilku ustawieniom wstępnym dla iPoda, iPada, MP4 itp. Aby pobrać i przekonwertować w tym samym czasie, musisz uaktualnić do wersji Pro. Konwersje są pobierane mniej więcej w tym samym czasie co pobieranie.

Zauważ, że możesz dodać tyle filmów do pobrania i konwersji, ile chcesz, możesz po prostu ustawić je w YTD i oglądać je do pobrania. Aby przekonwertować wiele plików jednocześnie , musisz ponownie uaktualnić do wersji Pro.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, YTD Video Downloader to doskonały YouTube i wideo downloader, łatwy w obsłudze, szybki i wydajny.

Najczęściej pobierane Wideo na mac

Opinie użytkowników o YTD for Mac

Sponsorowany×