Zoner AntiVirus

Zoner AntiVirus 1.7.4

Darmowy antywirus na Android

Zalety

  • Skanowanie wybranych plików
  • Szyfrowane wiadomości
  • Lokalizacja zgubionego urządzenia

Wady

  • Nie stwierdzono

Doskonały
9

Zoner AntiVirus to darmowa aplikacja do ochrony telefonu z Android przed wirusami. Oferuje ona kompleksowe narzędzia, które nie tylko wyłapią niebezpieczne oprogramowanie, ale również pomogą w odnalezieniu zgubionego urządzenia. Jeżeli poszukujesz dobrego antywirusa na android, to Zoner AntiVirus może Ci się przydać.

Zoner AntiVirus wyposażony jest w szereg funkcji, które pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa Twojemu telefonowi z Android. Aplikacja pozwala na skanowanie telefonu, karty pamięci lub konkretnych plików w poszukiwaniu wirusów. Dodatkowo posiada funkcję wysyłania szyfrowanych wiadomości i lokalizacji zgubionego urządzenia.

Aplikacja Zoner AntiVirus to także możliwość blokowania rozmów i wiadomości od niechcianych kontaktów. Zoner AntiVirus pozwala również na zarządzanie procesami telefonu i kontrolę uprawnień, jakie mają aplikacje trzecie. Za pomocą tej aplikacji można także zaplanować okresowe skanowanie w poszukiwaniu wirusów.

W Zoner AntiVirus wszystkie najważniejsze funkcje są wyświetlone w postaci listy. Wystarczy wybrać jedną z wyszczególnionych kategorii i przejść do jej ustawień. Antywirus działa oczywiście w tle oraz oferuje specjalny widżet wyświetlany na ekranie telefonu z Android. Zoner AntiVirus ma bardzo przejrzystą nawigację, ułatwiającą korzystanie z aplikacji. Antywirus ten działa płynnie i stabilnie. Nie obciąża też zbytnio telefonu.

Zoner AntiVirus to dobra, darmowa propozycja dla poszukujących aplikacji antywirusowych. Ma szereg interesujących funkcji, które pomagają w zachowaniu bezpieczeństwa. Warto wypróbować tę aplikację.

Zoner AntiVirus

Download

Zoner AntiVirus 1.7.4

Opinie użytkowników o Zoner AntiVirus

Sponsorowany×